Firma ERGATE Automation s.r.o. dostarcza na rynek czeski i europejski komponenty i dodatkowy asortyment dla wszystkich dziedzin automatyki. Nasz dział handlowy i techniczny pomoże Ci w wyborze potrzebnych produktów, chętnie prześlemy Ci konkretną ofertę. Naszym głównym celem jest szybka dostawa towaru w dobrej cenie, co ułatwia duża liczba pozycji magazynowych i europejska sieć partnerów handlowych. Czekamy na Państwa zamówienia, które przyjmujemy w standardowy sposób w formatach PDF, WORD, EXCEL itp., wybrane towary można również zamawiać w naszym sklepie internetowym.

 

Zapoznaj się z naszym przeglądem produktów i dowiedz się więcej o ERGATE.


Partner biznesowy w Polsce: COMPARTA

Z radością prezentuję Państwu przegląd oferty Ergate, w której znajdą Państwo produkty z  obszaru wyposażenia szaf sterowniczych,komunikacji przemysłowej, czujniki i nie tylko. Nasze atuty to krótki czas dostawy, szybka reakcja na zapytania, rabaty uzależnione od zamawianej ilości i wsparcie techniczne. Skorzystajcie Państwo z tych możliwości i zapytajcie o Wasze ceny specjalne.Zapraszamy do sklepu internetowego www.ergate.pl oraz do kontaktu z nami. COMPARTA jest partnerem ERGATE w Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

COMPARTA Zajdel Sp. z o. o.
ul. Marmurowa 7, 05-077 Warszawa
Tel.: +48 226108549
E-mail: comparta@comparta.pl

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to.